עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

איך משלבים צבעים לאירוע מושלם

צוות המגזין

שילובי צבעים הם אחת המיומנויות שנראות פשוטות ותמימות שכל ילד יכול לבצע, אולם בפועל דורשים מקצועיות מיוחדת. נדמה שכל אחד יכול להיזכר במקרה, לפחות אחד, בו שילוב צבעים שהיה נדמה בדמיונותיו מושלם עד כדי דמעות, ממלא לבסוף את אולם האירוע באווירה כל כך לא תואמת את מה שכיכב כל העת בחלומותיו. זה לא אשמתו, נדרשים מיומנות גבוהה וניסיון רב בעיצוב והדמיה מחשבתית, כדי לקבל לבסוף את העיצוב המושלם והמדויק שיעניק לאירוע פלוסים ולא מינוסים. הצוות של פרחי פיונה, חנות שוקולד ירושלים והרבה הרבה מעבר לשוקולד, המציעה ללקוחותיה מבחר עצום של אפשרויות מתנות מעוצבות, מתוך ניסיון עשיר בעיצוב מתנות והגשה מדויקת, מקורית ומרהיבת עין, נחלץ לסייע לכם בתכנון שילובי הצבעים באירוע, אם אתם עומדים בשלב הזה, או סתם כך מעוניינים לקנות ידע וכלים, אתם מוזמנים להישאר איתנו.

שילוב צבעים בפלטה ממוחשבת

הדרך המקצועית והקלה ביותר להגיע לתכנון צבעים נכון שיוצר תוצאות מושלמות כמו שאתם מייחלים להן, היא דרך הכלי הנגיש והשימושי ביותר בחייכם, חיפוש קצר במנוע החיפוש הנבחר שלכם ושיטוט קל במרחבי הרשת יעלו לכם מגוון דרכים לחישוב פלטות צבעים, מתוכם תוכלו לבחור בגוונים המדויקים. כאשר משתמשים בפלטות צבעים מוכנות מקבלים בונוס מדהים של דיוק בצבעים שעושה את ההבדל בין אירוע בינוני נחמד לאירוע מעוצב בסדר גודל של הענקים בתחום, מתוך הפלטות ניתן לדגום לכל ביצועי הגרפיקה של האירוע, השילוט, המזכרות, המגנטים וכל מה שתבחרו להוסיף לעיצוב, מצד שני, תוספות עיצוביות כמו בלונים למשל יהיה בלתי אפשרי כמובן לדגום מן הפלטה הווירטואלית, ולכן חשוב להדפיס באופן איכותי את דוגמית הפלטה או אחד מן הפריטים המעוצבים שהכנתם בדיגום הפלטה, בהדפסה מקצועית שלא תקלקל את איכות הצבע המקורי, ולהתאים עם הדוגמא המודפסת את האלמנטים השונים. תוכלו להזמין סידור בלונים בירושלים אצל פרחי פיונה, שיותאם במדויק לפלטה שלכם.

למה לא להתאים ישירות מהמסך

מסך הנייד שלכם הוא אמנם איכותי ביותר, אנחנו מאמינים, ובכל זאת ממליצים להדפיס את הצבע המדויק לדף ממשי, ועדיף בבית הדפוס בו אתם מתכוונים להדפיס את שאר הפריטים. זאת משום שגם לחברות הדיו הטובות ביותר ישנם הבדלים דקיקים בגווני הצבע, ובוודאי שבין החברות והמכונות בבתי הדפוס השונים ניתן לזהות הבדלים כאלו. זה אמנם לא יהיה מורגש לעיניכם כנראה, אבל לתחושה הכללית שישדר האירוע בסוף זה יהיה משמעותי.

מוזמנים להגיע אלינו עם הצרכים הייחודיים של האירוע שלכם ולקבל מענה מושלם שיעשה לכם את זה.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

דילוג לתוכן