עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

אפשר לגעת בכאב ולשחרר אותו

צוות המגזין

כאבים הם אחת הבעיות הקשות שלרפואה קונבנציונלית קשה להתמודד איתה למרות הניסיונות החשובים והמכובדים, ויעידו על כך מרפאות הכאב שנפתחו בשנים האחרונות. יש שיטות שונות שבהן מתמודדים עם כאבים אקוטיים או כרוניים בגלל שלל מצבים וסיבות, והרפואה המשלימה מציעה שיטות מעולות לטפל בגוף ובסיבות שגורמות לכאבים כאלה. בין היתר, יש שיטות של עיסוי מיוחד שיכול לטפל באיברים שנפגעו וזה חשוב במיוחד למי שפעילותו הגופנית גורמת שוב ושוב טראומות לגוף והוא זקוק לכך בצורה סדירה, כמו ספורטאים ואנשים שעובדים בעבודה גופנית קשה. עיסוי לספורטאים הוא עיסוי ייעודי שלוקח בחשבון את הפגיעות האפשריות ברקמות הרכות כתוצאה מעומס ומאמץ חוזרים ונשנים עליהן, ולכן העיסוי מנסה לשחרר את העומס ולרפא את הדלקות הכרוניות שנגרמות בהן. כמו כן, כל שחרור ורגיעה שחשים בזמן העיסוי הם אלה שמסייעים למטופל להפריש במוחו חומרים מרגיעים ומשקמים לגוף כולו, מה שמוסיף ליכולת של הגוף לרפא את עצמו. מעגלים מרכזי טיפולים מציעים לכם את העיסויים המקצועיים והטובים ביותר שתוכלו למצוא בתחום זה.

עיסויים למטרה טיפולית שיקומית

עיסויים אחרים מוסיפים לכל מטופל גם תועלת נוספת אם הם ממוקדים בתיקון הגוף כולו ובהחזרת האיזון והתפקוד התקין לרקמות כולן. עיסוי רקמות נחשב לאחד הטיפולים שעוזרים לאזן ולשקם את השרירים ומערכות נוספות בגוף, על ידי תיקון עמוק של הרקמות החיבור שמשפיע גם על זרימת האנרגיה שלו. העיסוי משחרר תקיעויות ומזרים אנרגיה בגוף, ממריץ את זרימת הדם ומשפר אותה לכל איבר בגוף, מרפא דלקות ועוזר במיוחד לשרירים. זה עיסוי ממוקד ומעמיק שנחשב לנמרץ ולעוצמתי ביותר ומתאים לטיפול בבעיות ספציפיות מאוד.

עיסויים למטרות רפואיות

מצבים שונים בחיינו מחייבים טיפולים ממוקדים בגלל בעיה במערכת השלד והעצמות, השרירים או כל מערכת אחרת. עיסוי רפואי בחיפה מטפל בבעיות כאלה כמו שרירים תפוסים, דלקות ברקמות שונות, ספסטיות בתנועה, לטפל בבעיית זרימת דם שנגרמת בגלל מחלות כרוניות שונות ובעיקר למי שאינו יכול לזוז זמן רב בגלל מחלה, תאונה או ניתוח. העיסוי משפר את מחזור הדם וזרימת הורמונים והזנה לכל מערכת בגוף, משחרר לחצים ומתחים ובזאת עוזר לשחרר אנדורפינים למיניהם שמרגיעים ומשככים כאב למען הגוף ובאופן כללי משפר את מצב הרוח גם אצל מי שלא רגיל לטיפולי מגע כאלה שיכולים לעקוף התנגדויות נפשיות ומחסומים רגשיים שמונעים התקדמות ושיקום. מעגלים מרכזי טיפולים מעניקה לכם טיפולים שונים של עיסויים ורפואה משלימה בידי מטפלים מקצועיים, מוסמכים ומנוסים בכך שנים רבות.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

היתרונות של הקרטונים

עוברים דירה? אתם חברת הובלה מקצועית ומחפשים ספק לציוד אריזה איכותי? אנחנו פה. חברת 'בית למוביל', כשמה כן היא, הבית המקצועי של המובילים בכל רחבי

קרא עוד »
דילוג לתוכן