עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

הדאגה למשפחה קודמת לכל

צוות המגזין

כשאתם מסתכלים על כל מה שהשגתם במהלך חייכם מנקודת מבט פרקטית, ברור לכם שהעתיד אינו מובן מאליו וחייבים לדאוג למשפחה שלכם ולקרוביכם כמיטב יכולתכם, גם במקרה שכבר לא תהיו. הדרך היחידה לעשות זאת באופן שהולם את הרצון האמיתי שלכם הוא לערוך צוואה חוקית ועל פי כל הכללים על מנת להוריש את העיזבון שלכם אך ורק לפי ראות עיניכם ולא משום שיש חוקי ירושה במדינת ישראל. כשתתחילו לעבוד על ניסוח הצוואה בעזרת עו"ד ירושה, אתם עלולים לגלות שלא כל מה שנראה לכם צודק הוא כך גם לפי החוק ולכן רצוי מאוד להבטיח שהצוואה שלכם תבטיח את זכויות יורשיכם כך שגם לא יוכלו לערער עליה ולבטלה בבית המשפט. נכון, לא בכל משפחה יש סכסוכי ירושה אולם תתפלאו לדעת כמה עיזבון שכולל רכוש וכספים רבים עשוי לעורר התנגדויות אם יהיה מי שיטען טענות כלשהן, אפילו שקריות, כדי להניח ידיו על עיזבון כזה. למרבה הצער, תרחישים כאלה כבר אינם בגדר טלנובלה רחוקה אלא תמונת המציאות בכמה משפחות שהתוודעו לכך. במשרדו של עו”ד ד”ר שחל יריב עושים הכל על מנת לייצג לקוחות ואת האינטרסים שלהם בדרך הטובה ביותר כדי להבטיח את ניצחונם.

מה קורה כשמקפחים אתכם?

המקרים ההפוכים לסיפורי צוואה וירושה ידועים מראש הם סכסוכי ירושה מוצדקים שמקפחים את הזכויות של היורשים או חלק מהם. אם גדלתם עם הידיעה שאתם יורשים חוקיים ושחלק בעיזבון הובטח לכם ויש לכם תיעוד על כך, או חשדות שצוואה אחרת שנערכה נגדכם אינה חוקית בגלל השפעה פסולה, הגיע הזמן לעמוד על שלכם ולהבטיח את חלקכם בירושה. עו"ד לענייני ירושה שייצג אתכם במקרה כזה ינקוט כל דרך יצירתית וחוקית על מנת להוכיח את צדקתכם בבית המשפט, כדי להבטיח לכם שזכויותיכם יישמרו ויכובדו.

האם אפשר למנוע סכסוכים מראש?

ייאמר מיד שלא תמיד אפשר למנוע סכסוכי ירושה אולם אפשר בהחלט לעשות הכל על מנת שרצון מוריש העיזבון יכובד גם במקרה של ערעור על הצוואה בבית המשפט. ככל שפועלים בהתאם לחוק, עורכים וחותמים על צוואה בהתאם לחוק ולנהלים, ומנמקים כל בחירה וכל סעיף שיש בה, בית המשפט ישתכנע במקרים כאלה שזהו רצונכם האמיתי ולא ייטה לבטל אותה. זה מה שמבטיח שהצוואה שלכם תבוצע כלשונה. משרד עו”ד ד”ר שחל יריב מייצג כבר שנים רבות לקוחות במקרים כאלה של סכסוכי ירושה שונים ומגן על הזכויות והאינטרסים של לקוחותיו כדי להבטיח את קיום הצוואה האמיתי שמגיעה להם.

 

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

מערכות גילוי אש

מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש – חיוניות מערכות כיבוי אש הן מרכיבים קריטיים בבטיחות הבניינים, שנועדו לדכא ולשלוט שריפות, למנוע נזקים שעלולים להיות קטסטרופליים ושמירה על חיי

קרא עוד »
דילוג לתוכן