עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

חשיבות לבדיקת אופטומטריסט

צוות המגזין

הראיה הא אחד החושים החשובים ביותר בו אנו משתמשים בכל רגע, אפילו כשאנו חולמים. חוש הראיה משרת אותנו להתנהלות במרחב וזיהוי המתרחש סביבנו. לכן, כאשר ישנה בעיה בראיה, בין אם זהו קוצר ראיה או בעיה אחרת חשוב לאתר אותה במהירות. אחד הקשיים באיתור מוקדם של בעיית ראיה היא שאדם לא יכול להבחין בכך אצל אדם אחר ללא בדיקה. לכן, ביצוע בדיקת אופטומטריסט כבר אצל ילדים היא חשובה.

ילדים לא תמיד יוכלו לומר להורים שאינם רואים טוב. יתכנו תופעות כמו שפשוף העיניים, תלונות על כאבי ראש, סחרחורת התקרבות יתר למסך שיכולות להצביע על בעיה והצורך לבצע בדיקה. גם בגיל מבוגר יותר אדם צריך להיות בעל מודעות לעניין לגשת לאופטומטריסט כשהוא מזהה שינוי כלשהו בראיה.

מה כוללת בדיקת אופטומטריסט?

בדיקת אופטומטריסט היא פשוטה יחסית. החל מגיל 6 ניתן לבצע בדיקת ראיה אצל אופטומטריסט ולא רופא עיניים. הבדיקה כוללת בדיקת שלושה פרמטרים שונים. האחד הוא חדות ראיה באמצעות הקראת מספרים מלוח הנמצא במרחק של 6 מטרים מהנבדק, כשכל עין נבדקת בנפרד באמצעות כיסוי העין השנייה. פרמטר שני הוא שדה הראיה הנעשה באמצעות מעקב אחרי תנועת עצם כלשהו עד היעלמותו משדה הראיה של הנבדק. פרמטר שלישי הוא זיהוי צילינדר, קימור א סימטרי בקרנית או עדשת העין שיכול לגרום לראיה מטושטשת ולא חדה.

מתי נדרשת בדיקה אצל אופטומטריסט?

מלבד התסמינים הפיזיים וההתנהגותיים שציינו, בדיקת אופטומטריסט יש לבצע במספר תחנות. אחת מהן היא לפני כיתה א'. כאשר ראיית הילד תקינה לחלוטין הוא יתחיל את התקופה  ברגל ימין. מעבר לכך בדיקת ראיה תידרש כחלק מהתנאים להוצאת רישיון נהיגה החל מגיל 65 תידרש בדיקה מדי שנתיים לחידוש רישיון. עם זאת, מומלץ להיבדק גם בגילאים מוקדמים יותר כמו גיל 40 והלאה, תקופה בה ישנה ירידה גם ברוחק ראיה (ראיה מקרוב). מעבר לכך נדרשת בדיקה גם לפני הצבא כחלק בשאלון הרפואי שיש למלא. במצב בו כבר יש לכם משקפיים או שישנה בעיה כלשהי בראיה כמו צילינדר היבדקו מדי שנה לוודא שאין שינויים במצב.

אופטיקה אנדי מנוהלת כבר למעלה מ 30 שנה ע"י צוות אופטומטריסטים מנוסים. זה המקום לבצע בול בדיקה בצורה המדויקת והקפדנית ביותר וגם לקבל את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם. מוזמנים ליצור קשר למספר טלפון: 04-9916771.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

סי אר אם

סי אר אם

תחום טכנולוגיית המידע מתפתח במהירות ומציע לעסקים כלים חדשים. אבל במרדף אחר פונקציונליות, הנגישות למשתמש הקצה נפגעת. אם אתם שואלים את השאלה "מערכות סי אר

קרא עוד »

שערים חשמליים

מאז ומעולם בני האדם רצו לשמור על הבית שלהם .אבל, אם בעבר ההגנה הטובה ביותר הייתה על ידי הקמה של מבצר עם חומות גבוהות ונהר

קרא עוד »

לחגוג באופן מושלם

דרך נהדרת ומושלמת ליהנות מזמן איכות עם בן\בת הזוג שלכם זה באמצעות שייט רומנטי מושלם ואיכותי אשר דרכו תוכלו לחגוג כל מה שתרצו באופן הכי

קרא עוד »
דילוג לתוכן