עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

להפחית את העלויות ולחסוך חשמל

צוות המגזין

המגמה המגברת בעולם להרבות בטכנולוגיה שחוסכת בעלויות חשמל ונחשבת ירוקה יותר מגיעה גם לתחום המיזוג. מלבד בנייה ירוקה יש לנו דרכים נוספות לעשות את העולם ירוק ונקי יותר ואחת מהן היא שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שבהן יש פחות צריכת חשמל ודירוג אנרגטי גבוה ליעילות שלהן. מצד שני, אי אפשר לוותר לגמרי על מכשירי חשמל ולכן יש להתאים אותם לתקופה כזאת שבה חושבים יותר על הסביבה. במקרים שבהם יש בדירה או במבנה גם הסתעפויות וחללים רבים שמחולקים ומקשים על מיזוג יעיל, אנחנו מוצאים דרכים חכמות יותר למזג ביעילות ובצורה כזאת שאינה גורמת להבדלי טמפרטורות שמקשים על השהות במבנה. בשביל זה נועד מזגן מיני מרכזי מחיר שאפשר לעמוד בו גם בדירת מגורים רגילה. בהתקנת מערכת כזאת שדורשת אמנם השקעה ראשונית כדי לרשת ולמזג את כל הדירה, אנחנו חוסכים לטווח הרחוק בעלויות חשמל ומפחיתים את התצרוכת של החשמל בצורה משמעותית מאוד. חברת כוכב הקור שמחה לייעץ לכם בנוגע למערכות מיזוג שאפשר להתקין אצלכם ובכך לייעל את המיזוג בביתכם.

טכנולוגיות חכמות יותר לעזרתנו

טכנולוגיה של מזגן רגיל שאנחנו מכירים בכל מקום נחשבת למיושנת בימינו, כאשר יש vrf מזגן יעיל וחסכוני באמת. מלבד המחיר הנמוך של חשמל בכל חודש, אנחנו נהנים מטכנולוגיה שמספקת לנו מיזוג יעיל יותר בכל חדר ובכל חלל במהירות ובצורה אחידה. אפשר לשלוט במערכת ממקום מרכזי ואפשר לווסת את המיזוג בכל חדר לטמפרטורה המתאימה לכם, כדי לחסוך עלויות. אבל הנתון המשמעותי ביותר שחייבים לדעת הוא שמדובר בחיסכון אנרגטי של עד 40% בחשבון החשמל, הודות למדחס שעובד במהירות שבה הוא צריך לעבוד ואינו מפסיק לעולם. זה מה שמונע את הקפיצות בחשמל כאשר מדחס של מזגן רגיל מפסיק לעבוד וחוזר בכל פעם שהוא צריך לקרר שוב את החדר.

להחזיר את ההשקעה

ככל שאתם נהנים ממזגן שקט ויעיל יותר אתם משפרים את איכות החיים שלכם, עוזרים לסביבה בשימוש במזגן ידידותי לסביבה וגם מפחיתים את עלויות החשמל לטווח הרחוק. בתים שמשתמשים במזגן מסוג אינוורטר ומתקינים מערכת מיזוג מיני מרכזי כזאת נהנים בסך הכל ממיזוג יעיל יותר וללא פגיעה בקירות, כמו שמחייבת התקנת מזגנים בכל חדר באופן רגיל. יועצי חברת כוכב הקור ישמחו לבוא ולייעץ לכם כדי להתקין לכם מערכת מיזוג מתקדמת ומודרנית שממזגת כל חלל במהירות וללא בזבוז חשמל, כדי שתוכלו ליהנות מקיץ ממוזג וללא בזבוז חשמל.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

גמילה מאלכוהול

גמילה מאלכוהול

שתיית אלכוהול היא פעולה נפוצה ומקובלת בעולם המערבי ונמצאת בבסיס התרבות בחגיגות של אירועים חברתיים רבים. ההתמכרות לאלכוהול היא ההתמכרות הנפוצה ביותר בחברה המערבית ויחד

קרא עוד »

הבנייה הקלה

בעולם המקצועי שבו אנחנו חיים היום, הצורך לבנות פתרונות מגורים באופן קבוע הוא אתגר משמעותי שיוצר קושי בכל רמות העבודה. מבחינתכם, אם יש לכם יכולת

קרא עוד »
קורס מכירות

קורס מכירות

כולנו, האנשים שמנהלים עסקים, חברות וארגונים, רוצים דבר אחד: להצליח. הרבה פעמים ההצלחה שלנו תלויה בכמות המכירות שאנחנו מצליחים לבצע בכל חודש. לכן נשאלת השאלה:

קרא עוד »
דילוג לתוכן