עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

לנהל את העסק בצורה חכמה

צוות המגזין

פתיחת תיק עוסק מורשה משמעותה התקדמות משמעותית אל עבר ההצלחה העסקית שלכם. ברגע שהדבר אכן קורה ושאתם מצליחים להגדיר את עצמכם כעושק מורשה אתם בדרך אל הכנסה חודשית ושנתית בלתי מוגבלת. פתיחת תיק עוסק מורשה מיועדת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים שהמחזור השנתי שלהם גבוה מ 100,491 ₪ . פתיחת תיק עוסק מורשה אכן אפשרית באופן עצמאי באמצעות הגעה למשרדי רשות המיסים ולביטוח לאומי, אך אם אינכם מעוניינים להתעסק עם הבירוקרטיה השונה אתם יכולים לפנות לרואה חשבון מוסמך אשר יעשה עבורכם את התהליך וידע לעשות בשבילכם בדיוק מה שאתם צריכים ובאופן המהיר ביותר, לשם כך עליכם להגיע עם מסמכים כמו טופס פתיחת עוסק מורשה, אישור ניהול חשבון, תעודה על הכשרתכם המקצועית ועוד. לשם כך תוכלו לשכור את שירותיהם הנפלאים של מגוון משרדים.

לבחור אדם נכון לפעולות סבוכות

בשביל לבצע פעולות פיננסיות מכל סוג שהן בין אם זה הצהרת הון, ייעוץ וליווי עסקי, החזרי מס לשכירים, ראיית חשבון, חישובי שכר, ייעוץ ותכנון פרישה בעבודה נצטרך לשכור את שירותיו של רואה חשבון מומלץ אשר יספק לנו את השירותים האלו בצורה הטובה ביותר, תוך הקפדה על הסתכלות מדויקת על הפרטים הקטנים ועשיית הטוב ביותר עבור כל לקוח ולקוח, כמובן שאחד הדברים החשובים ביותר בבחירת רואה חשבון מומלץ זה ההמלצות השונות על רואה החשבון שלנו.

להיפטר ממס

עוסק פטור פתיחת תיק משמעותה, עצמאי שאינו גובה מס ערך מוסף ובשל זאת הוא פטור מדיווחים חודשיים למע"מ וזאת בניגוד לעצמאים אחרים המחייבים בדיווח. כמו כן העוסק הפטור אינו יכול לקבל החזר מע"מ. אחת מהפעולות הראשונות שמבצע עוסק פטור זה לפתוח תיק בשלושה מקומות: ביטוח לאומי, מס הכנסה, מע"מ, שם הוא יצטרך להצהיר על מחזור העסקאות השנתי הצפוי. לשם כך תוכלו לפנות למגוון משרדים המוצעים כאן בפורטל. למידע נוסף ושאלות נוספות מוזמנים ליצור קשר עוד היום.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

הלכות שבת

ההבדל בין קודש לחול מוטמע בנו בישראל מילדות ויש דברים שכבר ברור לנו למה הם חשובים לאנשים ששומרים שבת, כמו לא לנסוע בשבת ולא לעבוד

קרא עוד »

ניקוי יסודי ומעמיק

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל מסעדה\מלון\חדר אוכל וכן מקומות אשר מתעסקים עם אוכל זה ללא ספק חברה אשר מספקת שירותים של מנקה ארובות שכן אחד

קרא עוד »
דילוג לתוכן