עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

לעזור לך להיות קשובה לגוף שלך

צוות המגזין

בכל אחת מסתתרת אמא, זה דחף טבעי, משהו שקיבלנו כבר לפני דורות, מנשים רבות שהיו שם לפנינו. אבל לאורך השנים, לא פעם, איבדנו את השביל ולעיתים, זה מרגיש כמו מסע ארוך ומפרך. כאשר את נכנסת להיריון ומתכוננת ללידה, לא רק שיש כל כך הרבה מידע ברשתות, כזה שיכול להיות בהחלט מבלבל, אלא, לא תמיד את מוצאת את הכלים להיות קשובה לעצמך, קשובה למי שאת. אנחנו כאן כדי לעזור לך להקשיב לגוף שלך מחדש, להכיר קצת את עצמך, כדי שתוכלי לקבל את ההחלטות הכי טובות עבורך. 'בית ליולדות', מתמחה במתן שירותי תמיכה וליווי לאורך תקופת ההיריון ובחודשים לאחר מכן. אצלנו תמצאי יועצת הנקה פרטית, כמו גם אחות קשובה לאורך ליווי היריון. אנחנו כאן למענך.

ללוות אותך ולספק לך את כל המידע הרלוונטי

נשים רבות מדווחות על כך שההיריון הראשון לא פעם ולא פעמיים מלווה בתחושה של חוסר בידע. משום שמדובר על הפעם הראשונה ומשום שיש כל כך הרבה בדיקות אותן אפשרות לעשות והמלצות של אינספור רופאים, לעיתים, כל מה שהאמא הטרייה צריכה זה מעט סדר. אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. נשמח ללוות אותך ולהסביר לך כל מה שאת צריכה לדעת, לאורך כל הדרך. מעקב אחות הריון יהיה שם לא רק כדי לייעץ לך במישור הטכני, אלא בעיקר, כדי ללוות אותך גם בתהליך הרגשי, המורכב, אותו כל אישה הרה עוברת במהלך התקופה המיוחדת הזו בחייה.

את זו שתבחר איך היא רוצה ללדת

אנחנו רוצות להתחיל בכלל חשוב, האמת היא כי לא משנה כמה נתכונן, הרי שבסופו של דבר, כל אחת היא אחרת ולא תמיד אפשר לקיים לידה טבעית לחלוטין. אנחנו תמיד נעשה הכל כדי לשמור על הבריאות שלך ושל העובר, בראש ובראשונה. אבל, אחרי שהנחנו את הכלל הזה על השולחן, אנחנו בהחלט יכולות לשתף אותך בכך שיש לא מעט פעולות אותן ניתן לעשות כדי לאפשר לידה טבעית. היום, גם בבתי החולים וגם בשירות הציבורי, אנחנו רואות עלייה במודעות לזכות של נשים לבחור איך הן רוצות ללדת. הכנה ללידה טבעית כוללת גם הכנה מנטלית ומתן מידע מקצועי, כמו גם הכנה במישור הפיזי, הכנה של הגוף.

אנחנו מאמינות כי ככל שהאישה מגיעה עם יותר מודעות והיכרות שלה עם הגוף שלה והזכויות שלה, כך היא תצליח לעבור לידה נעימה יותר וקלה עד כמה שאפשר. לפרטים, אנחנו כאן.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

מיסוי ורישוי בקרקעות

כאשר אדם מבקש לנהל את נכסיו בראיה ארוכת טווח, הוא יחפש עו"ד לענייני ירושה שהוא עורך דין המתמחה בסיוע ללקוחות בניהול הירושה שלהם. ובכלל זה

קרא עוד »

סיורים ביקבים

כולנו אוהבים מידי פעם לצאת לבילוי שובר שגרה, כזה שמשאיר לנו תקווה במהלך השבוע עם ציפייה לקראת הבילוי הקרב ובא. בילוי שובר שגרה מומלץ יכלול

קרא עוד »
דילוג לתוכן