עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

מה עושים כשנדמה שאין מוצא

צוות המגזין

כשילדה שוברת את הרגל במשחק עם חברות, ספרי הרפואה קוראים לחבלה הזו: חבלה בטראומה. כלומר, מדובר על חבלה אשר נגרמה כתוצאה מאירוע פתאומי, כזה שלא היינו יכולים לצפות לו. בספרי הרפואה מדברים על כך שלא מספיק לתת לילדה את המענה הרפואי הנדרש, כלומר, לחבוש לה את הרגל בגבס, אלא, עלינו לקחת בחשבון כי אותה ילדה תיאלץ לעבור תהליך שיקומי מסוים, כדי להצליח לדרוך על הרגל מחדש. בתחום בריאות הנפש, אנחנו מכירים גם כן 'חבלות בטראומה'. טיפול בטראומה נפשית יכול להיות טיפול הניתן זמן קצר אחרי אירוע מטלטל שמעורר כוחות עזים ולא פשוטים בנפש, יש מקרים בהם הטיפול ניתן רק שנים לאחר שהאירוע המטלטל התרחש. עבורינו, מי שפועלים בתוך קבוצת 'רוח ים', זה לא משנה. אנחנו כאן כדי להצליח למצוא מזור לכל מטופל ולכל מתמודדת נפש, בהתאם למקרה שלהם.

איך אפשר לזהות מחלה בנפש

יש מקרים בהם אנחנו יכולים לזהות התפתחות של מחלה נפשית כבר בגילאים צעירים, בילדים או בבני נוער. במקרים כאלו נדמה כאילו תהליך הזיהוי פשוט יותר, שכן בדרך כלל, ילד או נער מתבגר, צריכים ללכת לבית הספר ולא פעם, יהיה גורם מקצועי שיצליח לזהות את המקרה ולסייע למשפחה בבחירה של גורמים מקצועיים להמשך טיפול. באוכלוסייה המבוגרת, זו שעברה את גיל שמונה עשרה, המצב קצת יותר מורכב. לכן חשוב לנו להגיד כעת, אם אתם או מי מהקרובים אליכם, סובל מרגשות קשים וחווה ירידה באיכות החיים כתוצאה מכך, זה הזמן לפנות לקבלת אבחון של גורם מקצועי. כאן אולי גם המקום לציין כי עצם הפניה לקבלת מענה אצל בריאות הנפש תל אביב, או בכל מקום אחר, לא אומרת בהיכרח כי התהליך הטיפולי יכלול אשפוז בכפייה או מתן תרופות פסיכיאטריות. אבל מה שבטוח הוא שלכל אדם מגיע לחיות חיים מאושרים. אם יש חשש או ספק, הרי שאין שום סיבה לא לפנות לקבלת מענה מקצועי מאיש מקצוע.

אנחנו נשמח לסייע בכל עניין

אנחנו, קבוצת 'רוח ים', פועלים במסגרת מרכז מיוחד, המיועד לבני שמונה עשרה ומעלה, במטרה להציע חלופה לאשפוז פסיכיאטרי. אנחנו עובדים במסגרת קבוצתית, בניסיון לסייע למי שצריכים לקבל מענה מקיף, כדי להצליח להתגבר על קשיים מהסוג הזה. המטרה שלנו היא להצליח לגייס את אנשי הצוות הטובים ביותר ואת הכלים המקצועיים שלנו, כדי לאפשר למטופלים להתאזן מחדש ולבחור בחיים. ממתינים לכם כאן למענה לשאלות בכל נושא. אל תישארו עם זה לבד, אנחנו כאן.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

עורך דין צוואות

חוק הירושה כולל סעיפים רבים שמייצרים מצב משפטי מורכב בכל הנוגע לצוואות, ירושות, חלוקת עיזבון, מיסוי רלוונטי ועוד. גם המציאות עצמה סביב נושא המוות וחלוקת

קרא עוד »
דילוג לתוכן