עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

מוהל מוסמך

צוות המגזין

מוהל מוסמך הינו בעל הכשרה מושלמת לביצוע ברית מילה. הוא מכיר לעומק את כל התהליך על כל שלביו. הוא מצויד בכל הכלים והחומרים התקניים הנדרשים. הוא אף בעל ביטחון עצמי רב ביכולותיו מה שעשוי להרגיע מאוד הורים מודאגים. ארגון ברית יוסף יצחק עוסק בתחום, מציע מוהלים מוכשרים וניתן לקבל אצלו מידע רב.

מוהל מוסמך – בעל הכשרה מקיפה

מוהל מוסמך הינו מומחה לנושא ובעל הכשרה מקיפה כולל התנסות מעשית. הוא עמד בדרישות הקורס שבו למד וקבל תואר המסמיך אותו לעיסוקו. משום כך הוא מגיע לכל אירוע ברית עם תובנות נכונות הגורמות לביצוע מושלם. ההכנות הרבות כוללות אישיות, נפשיות וקבלת מידע על מצבו הרפואי  של התינוק. ברית מילה נערכת לאחר שמונה ימים מהלידה אבל אינה מתקיימת כאשר יש בעיה בריאותית אצל התינוק. המוהל מוודא זאת. לפני התחלת התהליך הוא נוטל ידיו, מנקה ציפורניו במברשת, לובש חלוק ושומר על היגיינה אישית גבוהה. הוא מניח את התינוק על משטח קשיח ומתדרך את הסנדק לאופן החזקת רגלי התינוק המפוסקות. כך למניעת תזוזה שעלולה לפגוע בחיתוך העורלה. הוא משתמש בכלים תקניים כמו סכין חדה, מפריד, מגן, מספריים ועוד וכן, בחומרי חיטוי, אלחוש וחבישה. כל אלו מאושרים על ידי משרד הבריאות. לאחר סיום המילה הוא יתדרך את ההורים לגבי הטיפול בתינוק ויעקוב אחר תהליך החלמת הפצע.

טקס נחשב

הטקס עצמו הינו נחשב ומלווה רבות בסממנים דתיים ו/או מסורתיים. הדבר אומר שירה, ברכות, עיטוף בטלית, לגימת יין. בנוסף, תהיה הכרזה על שם הבן וכן הגשת כיבוד מתאים. נושא חשוב מאין כמוהו הינו שיחות עם ההורים להפגת חששותיהם. מוהל מוסמך בעל מוניטין מרגיע רבות את ההורים.

ארגון חשוב

ארגון ברית יוסף יצחק מתמחה בתחום, מציע מוהלים מוכשרים ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים מוהלים המגיעים לכל העולם, ייעוץ, אחריות, מילה למבוגרים, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים. הם ישרתו בשמחה אחרים.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

חברת 'עולם החימום', נולדה כמו במקרים רבים תוך זיהוי של צורך. כל ירושלמי מכיר את הקור הירושלמי המקפיא בחודשי החורף. אמנם, ישראל היא מדינה חמה

קרא עוד »
דילוג לתוכן