עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

נלחמים בסמים למענכם

צוות המגזין

התמכרות לסמים היא כנראה בין אחת ההתמכרויות הקשות ביותר בעולם של בני האדם, שכן היא מסכנת את האדם וסביבתו ברמה החמורה ביותר שיש. על כן, הטיפול בהתמכרות הוא קריטי וחייב להתקיים במספר רבדים כשהמטרה היא לא רק לגמול את האדם מהסמים, אלא למנוע ממנו לחזור אל הסם ברגע שהסיטואציה מעט קשה. במסגרת הטיפולית המתקדמת של וילה מטריקס שהינו מרכז גמילה פרטי בעל שם בינלאומי, הטיפול מתבצע תוך דגש על גוף ונפש כאחד, בסביבה חברתית מכילה וקשובה.

רבדים שונים של הטיפול

התמכרות לסמים היא מדרון חלקלק שמתחיל בסך הכל בהתנסות – כדי להיות מגניבים, מסקרנות ועוד. לאט לאט, נוצרת תלות של ממש בסם והקושי להפסיק הינו קשה ביותר. על כן, טיפול בהתמכרות לסמים ייעשה בכמה רבדים. הרובד הפיזי הינו אשפוז במסגרת טיפולית שתפקח על המכור עד לתהליך סיום הגמילה הפיזית מהסם. לאחר שהגוף התנקה לחלוטין מהסם, ניתן לעבור לרובד הנפשי של הטיפול. זהו תהליך השיקום שמטרתו לנתק את הצורך של המכור לסם, ולהעניק סל כלים להתמודדות עם היום יום והקשיים שהוא עלול להציב. במסגרת התהליך ישולבו טיפול פרטני עם מטפלים מקצועיים וכן טיפולים קבוצתיים, בשיתוף מכורים אחרים. יש משהו במסגרת השיתופית הזו שדוחף את המטופלים להצלחה בתהליך, ממקום של תמיכה ורצון אישי.

שוברים את הדפוסים ההרסניים

בשורה התחתונה, הטיפול מסייע למטופלים לשבור אחת ולתמיד דפוסים הרסניים שגוררים אותם להתמכרות שהורסת את חייהם, בשל התלות הרבה. בין אם מדובר בסמים קשים או קלים, הרי שההתמכרות נובעת מדחפים עמוקים המשתנים מאדם לאדם, כשהמטרה היא כמובן ליצור תחושה של אופוריה ונתק מאותם קשיים ודחפים שליליים. וילה מטריקס מציעה גישות שונות של טיפולים שיסייעו לכל המבקש, לשקם את חייו אחת ולתמיד. בוילה דוגלים בגישה שאין כל צורך להתבייש מעצם קיום ההתמכרות, אלא לראות בכך הזדמנות ולעשות סוף סוף את הצעד הראשון שיחזיר לכם את איכות החיים הגבוהה שמגיעה לכם, בליווי מקצועי, קשוב, מכיל ואמין של אנשי מקצוע שיעשו הכל כדי שתצליחו.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

גם הגישה צריכה בקרה

מערכות בקרת גישה הן מרכיב מכריע בתשתית האבטחה של כל ארגון. הם מאפשרים ניהול של מי שיש לו גישה לאזורים, משאבים ומידע ספציפיים בתוך חברה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן