עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

עורך דין צוואות

צוות המגזין

צוואה היא אחד המסמכים החשובים ביותר עבור כל אדם. בדיוק כפי שאנחנו מנסים לחיות את חיינו מתוך שליטה מרבית, כך כדאי מאוד לשלוט גם באופן חלוקת הנכסים שצברנו ביום שלאחר המוות. מאחר שאיש אינו יודע מתי יסתיימו חייו, ההמלצה היא לערוך צוואה כבר עכשיו – ולעשות זאת בעזרת עורך דין צוואות מנוסה. משרד עו"ד שדה ושות' מספק מגוון רחב של שירותים בתחום, ובפרט מסייע לכתוב את הצוואה.

למה כדאי לערוך צוואה בעזרת עורך דין צוואות?

* עמידה בכל הכללים – באופן עקרוני החוק מאפר לכל אדם לערוך צוואה גם בכוחות עצמו. כמו כן יש מספר שיטות לכתיבת הצוואה, כך שישנו חופש בחירה. מצד שני, צוואות נדרשות לעמוד במספר כללים – הן צורניים והן מהותיים – וכדי להיות בטוחים שהמסמך אכן תקף כדאי להתייעץ עם עורך דין מומחה לצוואות.

* פתרונות מדויקים למצבים מורכבים – ובפרט כשמחליטים לערוך צוואה הדדית ונדרשת התייחסות מדויקת ומקיפה למגוון רחב של תרחישים.

* ייעוץ לגבי תוכן הצוואה – לעיתים הצוואה כוללת התניות לגבי חלק מהנכסים. במקרה כזה הייעוץ הכרחי גם כדי לוודא שמדובר בהתניה חוקית, וגם על-מנת שהמסמך ישקף באופן המדויק ביותר את רצונו האמיתי של האדם.

* מניעת קונפליקטים וסכסוכים משפחתיים – תועלת נוספת בעזרה של עורך דין היא הפחתת הסיכון להיווצרות קונפליקט או קרע במשפחה עקב צוואה בעייתית.

אחריות ורגישות

עורך דין צוואות נדרש למגוון רחב של איכויות על מנת שהעזרה המושטת לאדם אשר מבקש לכתוב צוואה תהיה אכן מועילה. קודם כל נדרשת בקיאות בכל הנוגע ללשון החוק בנושא, ובפרט ביחס לכללים הצורניים ולהתניות האסורות מול אלה המותרות. שנית, נדרשת הבנה לגבי נפש האדם על-מנת לייעץ גם לגבי תוכן הצוואה ובפרט כשישנן רגישויות משפחתיות. באופן כללי רגישות היא מרכיב מובנה במתן שירות זה, וכך גם התנהלות אחראית במיוחד. עם הצוות עתיר הניסיון של משרד עו"ד שדה ושות', בראשותם של עו"ד ד"ר שושנה שדה ועו"ד רן שדה, תוכלו לסמן V על כל המרכיבים הנ"ל, ולקבל את הצוואה שתשקף באופן מיטבי את הרצונות האמיתיים שלכם.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

חדרי קירור ניידים

חדר מקורר עם בידוד

חדר קירור נייד הוא בעצם חדר מקורר עם בידוד שיכול לשמור על הפנים שלו בטמפרטורה מתחת לאפס, אותו ניתן לשנע בעזרת נגרר או משאית, בהתאם

קרא עוד »

להתקין אצל המומחים

בשביל שתוכלו ליהנות מדלת הפנים שלכם ברמה הכי גבוהה שיש עליכם לפנות למקום אשר גם מספק דלתות פנים איכותיות וגם מתמחה בהתקנת דלתות ברמה גבוהה.

קרא עוד »

פירות יער

כאשר מדברים על המושג פירות יער מתכוונים לקבוצה לא קטנה של פירות שבעבר לא היו נחשבים למוכרים או פופולריים בישראל וכיום הם אהובים במיוחד. קבוצה

קרא עוד »
דילוג לתוכן