עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

עורך דין שחרור ממעצר

צוות המגזין

מעצר של אדם זה או אחר בידי המשטרה יכול לקרות בשל אינספור מצבים או סיטואציות. ישנם גם מקרים שבהם המעצר יהיה לשווא או יתבצע בניגוד לחוקים והנחיות. אדם שמוצא את עצמו במעצר חייב לפנות בדחיפות אל עורך דין שחרור ממעצר שיוכל לסייע לו בטיפול בשחרור המהיר ככל האפשר, בווידוא שאכן הזכויות שלו נשמרו ולא הופרו ובבדיקה מעמיקה שתוכיח שאכן המעצר בוצע על פי החוק והוא מוצדק. עורכי דין פליליים הם הכתובת לפנות אליהם במקרים אלה ושחרור ממעצר הוא אחד הנושאים תחת תחום המשפט הפלילי. במידה ולא יגיע עורך דין לייצג את העצור הוא עלול למצוא את עצמו מול הליכים משפטיים חמורים.

מתי צריך לפנות אל עורך דין שחרור ממעצר?

גם לאדם שנעצר על ידי המשטרה יש זכויות וחשוב מאד לוודא שהן נאכפות. אחת מהן היא ביצוע שיחת טלפון על פי רצונות ושיקול דעתו. זה הזמן ליצור קשר עם עורך דין שחרור ממעצר או ליצור קשר עם מי מבני המשפחה ולבקש את זה ממנו. עורכי דין שמציעים שירותים שקשורים במעצרים יודעים שעליהם להיות זמינים גם בשעות פחות מקובלות על מנת להגיע אל תחנות המשטרה ולעמוד לרשותם של הלקוחות שלהם. הם יגיעו לתחנה, יבינו בדיוק מה אירוע ובגין מה בוצע המעצר, יעיינו במסמכים שיש ויקבלו החלטה בנוגע לדרך הפעולה.

החשיבות של פנייה מהירה אל עורך דין

כאמור, עצור שלא מיוצג על ידי עורך דין שחרור ממעצר עלול למצוא את עצמו מול שופט והוא לא בהכרח יידע מה לעשות, מה לומר ואיך להתמודד עם הסיטואציה. כך או כך, למרות שיש עורכי דין ציבוריים שיעמדו לרשותו – יתכן ויהיה מדובר בנושא שיהיה עדיף לפנות בו אל עורך דין שבוחרים ומעדיפים לשכור את השירותים שלו. ללא הליווי הזה המצב עלול להחמיר מהר מאד ואין זה מומלץ.

עו"ד עדן זינו היא עורכת דין פלילית בעלת ניסיון רב בשחרור ממעצרים, ייצוג עצורים וליווי תהליכים פליליים. פנו אליה וקבלו את הייעוץ והשירות המותאמים אישית לכם.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

קרשים לבנייה

יש לא מעט דברים שיכולים להפוך פרויקט בנייה לכזה שיצליח מעל ומעבר למצופה ויוליד מבנה חזק, עמיד, יפה וכזה שיחזיק מעמד במשך הרבה מאד זמן.

קרא עוד »

סיורים ביקבים

כולנו אוהבים מידי פעם לצאת לבילוי שובר שגרה, כזה שמשאיר לנו תקווה במהלך השבוע עם ציפייה לקראת הבילוי הקרב ובא. בילוי שובר שגרה מומלץ יכלול

קרא עוד »
דילוג לתוכן