עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

שערים חשמליים

צוות המגזין

מאז ומעולם בני האדם רצו לשמור על הבית שלהם .אבל, אם בעבר ההגנה הטובה ביותר הייתה על ידי הקמה של מבצר עם חומות גבוהות ונהר מלא תנינים מסביב, הרי שהיום אנחנו בהחלט לא צריכים את כל זה ואנחנו יכולים פשוט להניח שערים חשמליים בפתח החניות לבית העסק או בבית הפרטי. הקמה של שערים חשמליים אולי נראית כמו מלאכה פשוטה בסך הכל. אבל אם תשאלו אותנו נגיד לכם כי אנחנו צריכים לקחת לא מעט פרטים בחשבון לפני שאנחנו מחליטים איזה שער בדיוק להקים בפתח העסק שלכם או בבית הפרטי. במאמר הבא נדבר בהרחבה על בחירה של שערים חשמליים ואיך מתקינים אותם נכון.

אילו סוגים של שערים חשמליים ניתן למצוא

שערים חשמליים הוא אולי מונח שנשמע כמו המובן מאליו, אבל האמת היא כי ישנם סוגים רבים של שערים שונים. אנחנו קודם כל צריכים להבין לאלו צרכים אנחנו זקוקים לאותם השערים. בגדול, אנחנו מבדילים בין שערים המיועדים להולכי רגל ולמכוניות. למשל, שער כניסה ליישובים, שערים המיועדים לתעשייה הבטחונית וכן הלאה. לעומת שערים חשמליים המיועדים לבתים פרטיים, חניות וכיוצא באלו. מטבע הדברים, מידת המורכבות של כל שער משתנה בהתאם לצרכים של כל מקרה ומקרה.

איך בוחרים בשער הנכון

אנחנו נשאל בדרך כלל שלוש שאלות מנחות שיעזרו לנו להגיע לבחירה הנכונה:

  1. מה הצרכים של הלקוח: כאמור, במקרים שונים אנחנו נתאים שערים מסוגים שונים.
  2. אילו משאבים עומדים לרשותינו: בתור חברה המעניקה שירות ללקוחות פרטיים כמו גם לבתי עסק גדולים, אנחנו עומלים על מתן מענה לכולם. לכן, אנחנו רוצים להכיר את מסגרת התקציב שלכם כדי שההחלטות שלנו יהיו נכונות.
  3. האם ניצבים בפנינו אתגרים בתא השטח: למשל, האם יש לנו מקום להתקין שער כנף? אולי אנחנו צריכים להתקין שער תריס וכן הלאה.

כמה מילים עלינו כחברה

חברת 'גילי ג.א שערים', מחברת בין הטכנולוגיה והמתכת כבר לא מעט שנים. בהן אנחנו מספקים שירות ללקוחות רבים מכל קשת החברה הישראלית. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין. ממתינים לכם עוד היום.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

לעשות הכל קצת אחרת

בעבר, בני האדם נאלצו לעבוד שעות וימים בשדות, כדי להביא לחם לשולחן. אבל היום, הרי שאנחנו חיים במציאות שונה לחלוטין והעבודה היום לא נועדה רק

קרא עוד »
דילוג לתוכן