עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
יופי וקוסמטיקה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

מנהלים זמן באמצעות הדיגיטל

צוות המגזין

ניהול זמן הוא חלק מרכזי בהרבה מאד תכני למידה של מנהל ואין ספק שיש בו מימד של ניצול משאבים גבוה ויעיל הרבה יותר ממה שנדמה במבט ראשון. ניהול זמן נכון יכול לחסוך זמן, עוד זמן וגם כסף. עסקים רבים שלומדים על ניצול זמן או מעוניינים לקדם את העניין בתוך משרדם או בתוך העסק או החברה באופן כללי, מגלים כי הרווח שהם צוברים מהטמעת נהלים חדשים המקדמים נצול מקסימלי של זמן וחיסכון בזמן מבוזבז או דקות מתות, הוא גדול לאין שיעור ממה שנדמה היה להם מלכתחילה. מסתבר שזמן שווה כסף זו אקסיומה הכי אמיתית שיש. אחת האופציות החזקות ביותר לניצול זמן היא זו שמציעה הרשת הדיגיטלית העולמית עבור כל יחיד וגם עבור עסקים וחברות, בכל גודל. חיסכון בזמן הוא אולי הפיצ'ר החזק ביותר של הטכנולוגיה. למרות שעבור היחיד מהווה הרשת מוקד בזבוז זמן קטלני, אולם במסגרת ניהול העסקים יש כאן בשורה ענקית. כזו היא האפשרות של IFORMS המציעה חתימה על מסמכים אונליין בקלות ובנוחות בהקשה אחת.

איך מנהלים זמן בעסק גדול

הנהלה של עסק קטן מונה לרוב אישיות מרכזית אחת או לכל היותר שניים, ולעיתים גם מזכירות. זהו מבנה ארגוני הקל והנוח ביותר, הליכים מתרחשים בו במהירות מקסימלית, ולמרות שמחזור הכספים שלו קטן באופן משמעותי מחברות גדולות בעלות מבנה ארגוני מורכב, יש לכך יתרונות גדולים של רווחים מפאת החיסכון הסופי במשאבים שונים. מבנים ארגוניים של עסקים וחברות גדולות, מונים על פי רוב חברי הנהלה, מורשי חתימה שונים, צוותות וראשי אגפים, ועוד אנשי צוות כהנה ואחרים אשר במסגרת האצלת סמכויות מקבלים זכויות שונות בחברה ביחס לתפקידם ולתרומתם לעסק. ריבוי אנשי צוות מעיד לרוב על הצלחה של העסק, אולם מצד שני אין ספק שהוא מכביד ביותר על תהליכים שונים בחברה. עד כדי כך שבארגונים גדולים הזמן בין בעיה לפתרונה עשוי להגיע לזמן כפול ויותר מכך מאשר בחברה קטנה. חתימה על מסמכים אונליין יכולה לקצר תהליכים בצורה משמעותית ביותר לעסקים גדולים ולפתור בעיות במקסימליות.

תמיכה דיגיטלית בניהול זמן

באופן כללי מסמכים דיגיטליים יכולים לסייע לחברות קטנות וגדולות לנהל זמן במיטביות ולחסוך זמן יקר שנדמה כמו דקות אבל זה הרבה יותר מכך. הזנת נתונים לתוך טבלאות ממוחשבות ותוכנות ייעודיות, ועוד. אולם חתימה על מסמכים אונליין יכולה לסייע מאד לפרוצדורות שבעסקים גדולים הן מורכבות במיוחד.

יש לכם עסק קטן או גדול? תכירו את המערכת שלנו, צפו לזינוק.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

במת הרמה

אפשר לראות שימוש נרחב וכמעט יומיומי בבמות הרמה גם אם לא ממש יודעים או מבינים שזה השם של כלי העבודה הזה. כשמה כן היא –

קרא עוד »
דילוג לתוכן